JOIN OUR MAILING LIST


VOORLOPIGE DATUMS 2021

DATUM

 BYEENKOMS

PROGRAM 

KAART 

 SPAN

UITSLAE 

NOVEMBER

 

 

 

 

 

14/11/2020

CGA LIGA BOKSBURG OUDERDOM 15/17/19/SENIOR

 

K

 

 

DESEMBER

 

 

 

 

 

05/12/2020

CGA LIGA BOKSBURG OUDERDOM 15/17/19/SENIOR

 

K

 

 

JANUARIE

 

 

 

 

 

16/01/2021

ASA LANDLOOP TRIALS POTCHEFSTROOM

 

 

 

 

FEBRUARIE

 

 

 

 

 

01/02/2021

HSRB INTERHUIS

 

 

 

 

05/02/2021

HSRB BY NOORDHEUWEL

 

 

 

 

06/02/2021

TWIZZA SUPER SCHOOLS SERIES - FINALE

 

 

 

 

10/02/2021

HSRB BY TUKS TOP 10        TUKS STADION

 

 

 

 

12/02/2021

HSRB  PRESTIGE RUIMSIG

 

 

 

 

16/02/2021

HSRB BY NH TOP 15                  UJ STADION

 

 

 

 

19/02/2021

HSRB BY NOORDHEUWEL

 

 

 

 

24/02/2021

HSRB D10

 

 

 

 

MAART

 

 

 

 

 

03/03/2021

HSRB INTERHOëR RUIMSIG

 

 

 

 

5-6/03/2021

GAUTENG PRIMêRE SKOLE KAMPIOENSKAPPE

 

 

 

 

12-13/03/2021

GAUTENG HOëRSKOLE  KAMPIOENSKAPPE RUIMSIG

 

 

 

 

18-20/03/2021

SA PRIMêRE SKOLE KAMPIOENSKAPPE

 

 

 

 

24-27/03/2021

SA HOëRSKOLE KAMPIOENSKAPPE GAUTENG

 

 

 

 

APRIL

 

 

 

 

 

9-10/04/2021

ASA PRIMêRE SKOLE KAMPIOENSKAPPE

 

 

 

 

15-17/04/2021

ASA AGE CATEGORY (SUB Y, YOUTH EN JUNIOR) KAMPIOENSKAPPE

 

 

 

 

MEI

 

 

 

 

 

13-15/05/2021

ASA SENIOR + COMBINED EVENTS KAMPIOENSKAPPE

 

 

 

 

JUNIE

 

 

 

 

 

27/06/2021

RAC 10KM

 

 

 

 

JULIE

 

 

 

 

 

10/07/2021

ASA 10KM KAMPIOENSKAPPE DURBAN

 

 

 

 

25/07/2021

ASA 21KM KAMPIOENSKAPPE PORT ELIZABETH

 

 

 

 

AUGUSTUS

 

 

 

 

 

28/08/2021

NOORDVAAL FINAAL

 

 

 

 

SEPTEMBER

 

 

 

 

 

05/09/2021

RANDBURG HARRIERS 5/10/21KM

 

 

 

 

18/09/2021

ASA LANDLOOP KAMPIOENSKAPPE

 

 

 

 

24/09/2021

FNB JOBURG 10KM CITY RUN

 

 

 

 

25/09/2021

SA SKOLE KAMPIOENSKAPPE NOORDWES

 

 

 

 

OKTOBER

 

 

 

 

 

03/10/2021

SPAR LADIES 10KM          MARKS PARK

 

 

 

 

24/10/2021

TEMBISA MYL

 

 

 

 

Terug Terug na bo