JOIN OUR MAILING LIST


JANUARIE

 BYEENKOMS

PROGRAM 

KAART 

 SPAN

UITSLAE 

12/01/2019

CGA KLUB ATLETIEK  LIGA GERMISTON

PROGRAM 1

K

 

14/01/2019

HSRB INTERHUIS

 K

 

 

18/01/2019

HSRB VS VORENTOE EN MENLO PARK TUIS

 P

  K

 

 

19/01/2019

ASA LANDLOOP TRIALS TUKKIES

 

 PRELIM SPAN

25/01/2019

HSRB BY MONTANA

 P

  K

 

 

26/10/2019

LAERSKOLE TOP 20 RUIMSIG

P

K

 

U

26/01/2019

CGA KLUB ATLETIEK LIGA GERMISTON

PROGRAM 2

K

 

26/01/2019

PUMA SCHOOL OF SPEED STELLENBOSCH COETZENBURG

 

 K

 

 

FEBRUARIE

 

 

 

 

 

01/02/2019

HSRB BY NOORDHEUWEL

K 

 

 

02/02/2019

PUMA SCHOOL OF SPEED RUIMSIG

 P

 K

 

06/02/2019

HSRB NOORDHEUWEL TOP 15 BY UJ

 

INDIVIDUEEL

SPANNE  

08/02/2019

LAERSKOLE CLUSTER RUIMSIG

P

K

 

U

08/02/2019

HSRB PRESTIGE BY RUIMSIG

 P

K 

 

 

09/02/2019

PUMA SCHOOL OF SPEED DURBAN KINGS PARK

 

 

 

 

13/02/2019

HSRB TOP 10 TUKS

P

K

FINALE 

15/02/2019

HSRB BY NOORDHEUWEL

 P

 K 

 

 

16/02/2019

LAERSKOLE D10 RUIMSIG

P

K

 

U

16/02/2019

CGA KLUB ATLETIEK LIGA GERMISTON

P

K

 

 U

23/02/2019

HSRB D10 VORENTOE

 P

K

 

 

23/02/2019

CGA KLUB ATLETIEK LIGA GERMISTON

P

K

 

 U

27/02/2019

INTERHOëR RUIMSIG

K 

 

GROEP 1

GROEP 2 

MAART

 

 

 

 

 

1-2/03/2019

LAERSKOLE ATLETIEK GAUTENG KAMPIOENSKAPPE GERMISTON

 P

K

 

03/03/2019

SONDAG!!!

CGA KLUB ATLETIEK KAMPIOENSKAPPE 0/18 EN 0/20 GERMISTON

K

 KWAL STD

 BAAN

VELD

02/03/2019

PUMA SCHOOL OF SPEED BESTMED TUKS

K

 

 U

8-9/03/2019

HOëRSKOLE ATLETIEK GAUTENG KAMPIOENSKAPPE PILDITCH

P

 K

 

13/03/2019

PUMA SCHOOL OF SPEED PUK MCARTHUR POTCH

 K

 

 U

14-16/03/2019

LAERSKOLE ATLETIEK SA KAMPIOENSKAPPE GERMISTON

K

GAUTENG 

 

23/03/2019

CGA KLUB ATLETIEK KAMPIOENSKAPPE SENIORS GERMISTON

K

 

21-23/03/2019

HOëERSKOLE ATLETIEK SA KAMPIOENSKAPPE PORT ELIZABETH

 K

 

28-30/03/2019

ASA SA KAMPIOENSKAPPE JEUG EN JUNIOR PAARL DAL JOSAFAT STADION

VOORLOPIG 

 CGA

 U

30/03/2019

IAAF WERELD LANDLOOP KAMPIOENSKAPPE DENEMARKE

 

 

ASA

U

APRIL

 

 

 

 

 

08/04/2019

HSRB LANDLOOP LIGA 1 ST STITHIANS

 

 

 

 

12/04/2019

HSRB LANDLOOP LIGA 2 DELTA PARK

 

 

 

 

15/04/2019

HSRB LANDLOOP LIGA 3 GOLDEN HARVEST

 

 

 

 

16-20/04/2019

CAA AFRIKA JEUG EN JUNIOR KAMPIOENSKAPPE IVOORKUS

 

 

ASA 

 

25-27/04/2019

ASA SA SENIOR KAMPIOENSKAPPE EN VEELKAMP GERMISTON

K 

CGA M

CGA V 

 

30/04/2019

PUK AFLOS 4 X 2KM POTCHEFSTROOM

 

K

 

 

MEI

 

 

 

 

 

04/05/2019

CGA LANDLOOP LIGA 1 THOKOZA SAM NTULI STADION

 

 

 

 

06/05/2019

HSRB LANDLOOP LIGA 4 DELTA PARK

 

 

 

 

6-8/05/2019

COSSA KAMPIOENSKAPPE

 

 

 

 

10/05/2019

HSRB LANDLOOP LIGA 5 SUMMIT COLLEGE

 

 

 

 

10-11/05/2019

CAA SR JEUG EN JUNIOR KAMPIOENSKAPPE BOKSBURG

 

 

 

 

11/05/2019

CGA LANDLOOP LIGA 2 DOBSONVILLE

 

 

 

 

13/05/2019

HSRB LANDLOOP LIGA 6 ST STITHIANS

 

 

 

 

17/05/2019

MENLO AFLOS 4 X 2KM

P

 

 

 

18/05/2019

CGA LANDLOOP LIGA 3 KWATEMA SPORT COMPLEX

 

 

 

 

20/05/2019

HSRB LANDLOOP FINAAL INTER DISTRIK (TOP 20 ATLETE) THABA TRAILS

 

 

 

 

24/05/2019

HSRB LANDLOOP FINAAL INTER LIGA (TOP 3 SPANNNE) PWC PARK

 

 

 

 

JUNIE

 

 

 

 

 

01/06/2019

CGA LANDLOOP LIGA 4 ORANGE FARM

 

 

 

 

22/06/2019

CGA LANDLOOP LIGA 5 DELTA PARK

 

 

 

 

JULIE

 

 

 

 

 

06/07/2019

CGA LANDLOOP LIGA 6 WESTONARIA

 

 

 

 

20/07/2019

CGA LANDLOOP LIGA 7 DOROTHY NYEMBE PARK

 

 

 

 

27/07/2019

CGA LANDLOOP LIGA 8 TEMBISA

 

 

 

 

AUGUSTUS

 

 

 

 

 

17/08/2019

CGA LANDLOOP KAMPIOENSKAPPE KAGISO

 

 

 

 

24/08/2019

NOORDVAAL FINAAL PUK

 

 

 

 

31/08/2019

HOëRSKOOL EN LAERSKOOL GAUTENG LANDLOOP KAMPIOENSKAPPE PHOENIX HOëRSKOOL

 

 

 

 

SEPTEMBER

 

 

 

 

 

07/09/2019

ASA SA LANDLOOP KAMPIOENSKAPPE PRETORIA

 

 

 

 

21/09/2019

SA SKOLE LANDLOOP KAMPIOENSKAPPE LIMPOPO

 

 

 

 


DATUM   PROGRAM KAART SPAN UITSLAG JANUARIE        
Terug Terug na bo