JOIN OUR MAILING LIST


DATUM

 BYEENKOMS

PROGRAM 

KAART 

 SPAN

UITSLAE 

SEPTEMBER

 

 

 

 

 

06/09/2019

HSRB BY NOORDHEUWEL ATLETIEK

VOORLOPIG 

 K

 

 

07/09/2019

ASA SA LANDLOOP KAMPIOENSKAPPE UITSIG HIGH SCHOOL CENTURION

 P

CGA 

 

13/09/2019

HSRB BY PRESTIGE COLLEGE ATLETIEK

 P

 K

 

 

19/09/2019

TWIZZA SUPER SCHOOL ATHLETICS SERIES REGIONALS TUKS (15 ATLETE IN SPAN)

FINALE PROGRAM

 K

 

 U

21/09/2019

SA SKOLE LANDLOOP KAMPIOENSKAPPE WITRIVIER

 P

 K

 

 

21/09/2019

CGA ATLETIEK 7/9/11/13/15/17 JAAR INGESLUIT JHB SONCINI GAMES 14-15 JAAR GERMISTON

P

K

 

U

DATUM

 BYEENKOMS

PROGRAM 

KAART 

 SPAN

UITSLAE 

OKTOBER

 

 

 

 

 

04-05/10/2019

ELARDUS ERASMUS TOP 10 MOOKGOPHONG (NABOOM)

 K

 

INDIVIDUEEL

SPANNE 

05/10/2019

CGA ATLETIEK OPE PROGRAM GERMISTON

P

K

 

UITSLAE 1

UITSLAE 2

11/10/2019

TUT TOP 12 PRESTIGE COLLEGE - GEKANSELEER

GEKANSELEER

 

 

 

18-19/10/2019

PUK TOP 30 POTCHEFSTROOM

P

K 

 

 

19/10/2019

CGA ATLETIEK OPE PROGRAM GERMISTON

P

K

 

 

26-27/10/2019

OR TAMBO SONCINI PROVINCIAL GAMES GERMISTON

 VOORLOPIG

 K

 

 

NOVEMBER

 

 

 

 

 

02/11/2019

CGA ATLETIEK KAMPIOENSKAPPE 7/9/11/13/15 RUIMSIG

VOORLOPIG

K

KWAL STD

 

23/11/2019

INTERPROVINSIAAL  7/9/11/13/15 SASOL

K 

 

 

JANUARIE

 

 

 

 

 

11/01/2020

CGA ATLETIEK PROGRAM 1

 

TBC

 

 

20/01/2020

HSRB INTERHUIS

 

 

 

 

24/01/2020

HSRB BY MONTANA

 

 

 

 

25/01/2020

PUMA RUIMSIG

 

K

 

 

31/01/2020

HSRB BY NOORDHEUWEL

 

K 

 

 

FEBRUARIE

 

 

 

 

 

01/02/2020

TWIZZA SUPER SCHOOL ATHLETICS SERIES FINALE TUKS (15 ATLETE IN SPAN)

 

 

 

 

01/02/2020

CGA ATLETIEK PROGRAM 2

 

TBC

 

 

05/02/2020

HSRB BY NH TOP 15

 

 

 

 

07/02/2020

HSRB  PRESTIGE

 

 

 

 

12/02/2020

HSRB BY TUKS TOP 10

 

  K

 

 

14/02/2020

HSRB BY NOORDHEUWEL

 

K 

 

 

15/02/2020

CGA ATLETIEK PROGRAM 1

 

TBC

 

 

21/02/2020

HSRB D10

 

 

 

 

22/02/2020

CGA ATLETIEK PROGRAM 2

 

TBC

 

 

26/02/2020

HSRB INTERHOëR

 

 

 

 

MAART

 

 

 

 

 

06-07/03/2020

HOëRSKOLE GAUTENG KAMP GERMISTON

 

K 

 

 

13-14/03/2020

LAERSKOLE GAUTENG KAMPIOENSKAPPE BOKSBURG

 

 

 

 

14/03/202

CGA U18 EN U20 KAMPIOENSKAPPE

 

TBC

 

 

18-21/03/2020

HOëRSKOLE SA KAMPIOENSKAPPE GAUTENG

 

 

 

 

27-28/03/2020

LAERSKOLE SA’S KZN

 

 

 

 

28/03/2020

CGA SENIOR KAMPIOENSKAPPE

 

TBC

 

 

APRIL

 

 

 

 

 

03-04/04/2020

ASA SA U18 EN U20 KAMPIOENSKAPPE

 

TBC

 

 

16-18/04/2020

ASA SA SENIOR EN VEELKAMP KAMPIOENSKAPPE

 

TBC

 

 

AUGUSTUS

 

 

 

 

 

21of22/08/2020

D10 LANDLOOP LAERSKOOL EN HOëRSKOOL

 

 

 

 

SEPTEMBER

 

 

 

 

 

05/09/2020

GAUTENG SKOLE LANDLOOP KAMPIOENSKAPPE

 

 

 

 

?

ASA SA LANDLOOP KAMPIOENSKAPPE KZN

 

 

 

 

19/09/2020

SA SKOLE LANDLOOP KAMPIOENSKAPPE NOORDWES

 

 

 

 


DATUM   PROGRAM KAART SPAN UITSLAG JANUARIE        
Terug Terug na bo