JOIN OUR MAILING LIST


DATUM

 BYEENKOMS

PROGRAM 

KAART 

 SPAN

UITSLAE 

SEPTEMBER

 

 

 

 

 

21/09/2019

CGA ATLETIEK 7/9/11/13/15/17 JAAR INGESLUIT JHB SONCINI GAMES 14-15 JAAR GERMISTON

P

K

 

U

OKTOBER

 

 

 

 

 

04-05/10/2019

ELARDUS ERASMUS TOP 10 MOOKGOPHONG (NABOOM)

 K

 

INDIVIDUEEL

SPANNE 

05/10/2019

CGA ATLETIEK OPE PROGRAM GERMISTON

P

K

 

UITSLAE 1

UITSLAE 2

18-19/10/2019

PUK TOP 30 POTCHEFSTROOM

P

K 

 

 INDIVIDUEEL

SPANNE

19/10/2019

CGA ATLETIEK OPE PROGRAM GERMISTON

P

K

 

 

26-27/10/2019

OR TAMBO SONCINI PROVINCIAL GAMES GERMISTON

 VOORLOPIG

 K

 

 U

NOVEMBER

 

 

 

 

 

02/11/2019

CGA ATLETIEK KAMPIOENSKAPPE 7/9/11/13/15 RUIMSIG

P

K

KWAL SASOL

U

23/11/2019

INTERPROVINSIAAL  7/9/11/13/15 SASOL

K 

 

 U

DESEMBER

 

 

 

 

 

16/12/2019

EDEN STRAATMYL OUDTSHOORN

 

 

 

 

18/12/2019

EDEN MYL DE JAGER STADION

OUDTSHOORN

 

 

 

 

20/12/2019

EDEN STRAATMYL HARTENBOS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DATUM

 BYEENKOMS

PROGRAM 

KAART 

 SPAN

UITSLAE 

JANUARIE

 

 

 

 

 

11/01/2020

CGA ATLETIEK PROGRAM 1 BOKSBURG STADIUM

 

 

 

 

18/01/2020

ASA LANDLOOP TRIALS POTCHEFSTROOM

P

K

SQUAD

 

20/01/2020

HSRB INTERHUIS

 

 

 

 

24/01/2020

HSRB BY MONTANA

 

 

 

 

25/01/2020

PUMA RUIMSIG

 

K

 

 

27/01/2020

PUMA MCARTHUR STADION POTCHEFSTROOM

 

K 

 

 

31/01/2020

HSRB BY NOORDHEUWEL

 

K 

 

 

FEBRUARIE

 

 

 

 

 

01/02/2020

TWIZZA SUPER SCHOOL ATHLETICS SERIES FINALE TUKS STADION(15 ATLETE IN SPAN)

 

K

 

 

01/02/2020

CGA ATLETIEK PROGRAM 2 UJ SOWETO

 

 

 

 

05/02/2020

HSRB BY NH TOP 15                  UJ STADION

 

 

 

 

07/02/2020

HSRB  PRESTIGE RUIMSIG

 

K 

 

 

08/02/2020

CGA ATLETIEK PROGRAM 1 UJ SOWETO

 

 

 

 

12/02/2020

HSRB BY TUKS TOP 10 TUKS STADION

 

      K

 

 

14/02/2020

HSRB BY NOORDHEUWEL

 

K 

 

 

15/02/220

LAERSKOOL D10 RUIMSIG

 

K

 

 

22/02/2020

HSRB D10 RUIMSIG

 

  K

 

 

22/02/2020

CGA ATLETIEK PROGRAM 2 UJ SOWETO

 

 

 

 

26/02/2020

HSRB INTERHOëR RUIMSIG

 

 K

 

 

29/02/2020

PUMA TUKS

 

K

 

 

MAART

 

 

 

 

 

06-07/03/2020

HOëRSKOLE GAUTENG KAMPIOENSKAPPE BOKSBURG

 

  

 

 

13-14/03/2020

LAERSKOLE GAUTENG KAMP RUIMSIG

 

K

 

 

14/03/2020

CGA U16, U18 EN U20 KAMPIOENSKAPPE UJ SOWETO

 

 

 

 

20-21/03/2020

ASA en LAERSKOLE SA’S PIETERMARITZBURG

 

 

 

 

26-28/03/2020

ASA en HOëRSKOLE SA U16, U18 EN U20 KAMPIOENSKAPPE DAL JOSAFAT PAARL

DRAFT

 

 

 

DATUM

 BYEENKOMS

PROGRAM 

KAART 

 SPAN

UITSLAE 

APRIL

 

 

 

 

 

06/04/2020

HSRB PAARLAUF 4 x 2KM AFLOS BRYANSTON HIGH SCHOOL

 

 

 

 

09/04/2020

ASA GRAND PRIX 1 COETZENBURG

 

 

 

 

11/04/2020

CGA SENIOR KAMPIOENSKAPPE UJ AUCKLAND PARK

 

 

 

 

14/04/2020

ASA GRAND PRIX 2 PILDITCH

 

 

 

 

17/04/2020

HSRB LANDLOOP LIGA 1 DELTA PARK

 

 

 

 

18/04/2020

ASA GRAND PRIX 3 McARTHUR STADION POTCH

 

 

 

 

20/04/2020

HSRB LANDLOOP LIGA 2 GOLDEN HARVEST

 

 

 

 

23-25/04/2020

ASA SA SENIOR EN VEELKAMP KAMPIOENSKAPPE PILDITCH

 

 

 

 

?

CAA AFRICAN U18 EN U20 KAMPIOENSKAPPE

 

 

 

 

MEI

 

 

 

 

 

02/05/2020

CGA LANDLOOP LIGA 1 SAM NTULI STADIUM THOKOZA

 

 

 

 

04/05/2020

HSRB LANDLOOP LIGA 3 DELTA PARK

 

 

 

 

09/05/2020

CGA LANDLOOP LIGA 2 DOBSONVILLE COMMUNAL HALL

 

 

 

 

11/05/2020

HSRB LANDLOOP LIGA 4 ST STITHIANS

 

 

 

 

15/05/2020

HSRB LANDLOOP LIGA 5 GOLDEN HARVEST

NIE DEELNEEM AGV DERBY

 

 

 

15/05/2020

MENLO AFLOS 4 X 2KM MENLOPARK

NIE DEELNEEM AGV DERBY

 

 

 

18/05/2020

HSRB LANDLOOP LIGA 6 ST STITHIANS

 

 

 

 

23/05/2020

CGA LANDLOOP LIGA 3 KWATHEMA SPORTS COMPLEX

 

 

 

 

25/05/2020

HSRB LANDLOOP INTER LIGA SPAN KAMPIOENSKAPPE THABA TRAILS

 

 

TOP 3 SPANNE IN  LIGAS

 

JUNIE

 

 

 

 

 

01/06/2020

HSRB LANDLOOP INTER DISTRIK INDIVIDUELE KAMPIOENSKAPPE RIETVLEI

 

 

TOP 20 ATLETE IN LIGAS

 

06/06/2020

CGA LANDLOOP LIGA 4 CHRIS HANI SPORTS COMPLEX ORANGE FARM

 

 

 

 

20/06/2020

CGA LANDLOOP LIGA 5 DELTA PARK

 

 

 

 

JULIE

 

 

 

 

 

04/07/2020

CGA LANDLOOP LIGA 6 SIMUNYE SPORTS COMPLEX WESTONARIA

 

 

 

 

07-12/07/2020

IAAF WêRELD U20 KAMPIOENSKAPPE KASARANI KENIA

 

 

 

 

12/07/2020

ASA SA 10KM KAMPIOENSKAPPE SAAM MET FNB DURBAN 10K CITY RUN

 

DURBAN

 

 

18/07/2020

CGA LANDLOOP LIGA 7 DOROTHY NYEMBE PARK SOWETO

 

 

 

 

25/07/2020

CGA LANDLOOP LIGA 8 TEMBISA MULTI PURPOSE CENTRE

 

 

 

 

AUGUSTUS

 

 

 

 

 

15/08/2020

CGA LANDLOOP KAMPIOENSKAPPE KAGISO SPORTS COMPLEX

 

 

 

 

21of22/08/2020

D10 LANDLOOP LAERSKOOL EN HOëRSKOOL

 

 

 

 

21-23/08/2020

LANDLOOP KAMP

 

 

 

 

22/08/2020

NOORDVAAL FINAAL VORENTOE

 

 

 

 

DATUM

 BYEENKOMS

PROGRAM 

KAART 

 SPAN

UITSLAE 

SEPTEMBER

 

 

 

 

 

05/09/2020

ASA SA LANDLOOP KAMPIOENSKAPPE ASOOK USSA EN SASA KAMPIOENSKAPPE AMANZIMTOTI

 

 

 

 

11/09/2020

TUT TOP 12 PILDITCH

 

 

 

 

17/09/2020

SUPER SCHOOL SERIES TUKS

 

K

 

 

OKTOBER

 

 

 

 

 

2-3/10/2020

ELARDUS ERASMUS (NABOOM TOP 10)  MOOKGOPONG

 

K

 

 

9-10/10/2020

NWU TOP 30 POTCHEFSTROOM

 

K 

 

 

NOVEMBER

 

 

 

 

 

21/11/2020

INTERPROVINSIAAL  7/9/11/13/15 GERMISTON

 

K 

 

 


DATUM   PROGRAM KAART SPAN UITSLAG JANUARIE        
Terug Terug na bo